SlėptiRodyti antraštę

Paslaugos

Sausai valome drabužius

Kiekvienas save gerbiantis žmogus gerai jaučiasi tik būdamas įsitikinęs, kad jo drabužiai švarūs be dėmelės, išlyginti ir tvarkingi. Vis dėlto retas iš mūsų galime skirti daugiau laiko savo garderobo priežiūrai  ir ne kiekvienas turime pakankamai žinių, nes  nėra universalaus cheminio valiklio, kuris išvalytų visas dėmes. Kad plaudami drabužį, nesugadintume audinio,  jis neišbluktų, nesusitrauktų ar nesusiglamžytų, geriau kreiptis į specialistus.  Susitepus drabužiui delsti nereikėtų: kuo dėmė šviežesnė, tuo geriau ji išvaloma.
„Joglės“  darbuotojai  maloniai jus sutiks ir  kvalifikuotai aptarnaus,  o jūs atgausite švarų, išlygintą, kvepiantį naujumu drabužį. Prieš valydami ar skalbdami parinksime valiklį ir kiekvieną dėmę išvalysime dėmių pašalinimo aparatu. Mes naudojame tik audinio struktūrai, gaminio spalvai ir žmogaus sveikatai  nekenkiančius valiklius ir skalbimo priemones. Jau išvalytą jūsų drabužį išlyginsime profesionaliais įrenginiais. Kiekvieną detalę, siūlę palydėsime lygintuvu – juk ne veltui pasaulyje labiausiai vertinamas rankų darbas.
Atnešti rūbą į „Joglę“ reikėtų ir tuomet, jei  iš pirmo žvilgsnio jis  atrodo  lyg ir švarus, nedėmėtas, bet yra apsivėlęs, apsipūkavęs, pasidengęs „burbuliukais“. Mes tokius drabužius gražiai atnaujiname, atgaiviname, nuimame „spurgelius“. Taip pat mums galite patikėti ypatingos priežiūros reikalaujančių juodų drabužių valymą. Juodi paltai ar kostiumai mūsų specialistų yra nušukuojami, paveikiami antistatu, kad mažiau kibtų dulkės ir nešvarumai. Be to, juodiems rūbams prižiūrėti „Joglėje“ galite įsigyti specialius volelius.
Paprastai daug rūpesčių šeimininkėms sukelia papilkėjusios užuolaidos ar lovatiesės. Tai gaminiai, kuriuos išvalyti  ar išskalbti namų sąlygomis išties sudėtinga.  O štai mes išvalysime įvairaus pluošto, baltas ir spalvotas, dienines ir naktines užuolaidas, lovatieses, staltieses bei servetėles.

Skubiai išvalome tą pačią dieną

„Joglėje“ atliekamas ir skubus drabužių valymas adresu: Kranto g. 12, Panevėžys. Mūsų specialistai drabužį apžiūrės, įvertins audinio sudėtį, nustatys dėmės kilmę ir galėsite rūbą atsiimti jau po kelių valandų. Valymas gali užtrukti  nuo 3 iki 12 valandų, priklausomai nuo darbo sudėtingumo.  Taip pat skubiai arba įprastai išvalome ir pavienes dėmes. Jei dalyvaujant kokioje jums ypatingoje šventėje ar net prieš ją įvyko nelaimė ir ant drabužio užtiško kavos, riebalų ar pastebėjote kokią kitą neaiškią ar sunkiai  valomą dėmę, jums tereikės kurį laiką palaukti persirengimo kabinoje, o „Joglės“ specialistai skubiai ją išvalys. Norime priminti, kad kuo dėmė šviežesnė, tuo paprasčiau ją pašalinti.

Šaliname pavienes dėmes

Jei  taupumo sumetimais ar dėl kokių kitokių priežasčių nenorite skalbti ar valyti viso drabužio, galime pašalinti tik pavienes dėmes. Geriau išleisti kelis litus vienai dėmei išvalyti ir turėti mėgstamą drabužį nei pirkti naują abejotinos kokybės daiktą.  Kartais, namuose vis dėlto bandant valyti dėmelę, audinys išblunka, tuomet mes pasiūlysime, kaip tokį drabužį išradingai pataisyti ir defektą paslėpti. Kokios nors šventės proga atsitikus nelaimei – netyčia ant drabužio užtiškus kavai, uogienei ar riebalams, prilipus kramtomajai gumai,  nerizikuokite ir netrinkite dėmės, nes galite pakenkti audiniui – juk skirtingos dėmės valymas reikalauja skirtingo valiklio. Ateikite į „Joglę“ Panevėžyje, Kranto g. 12, ir mes dėmę išvalysime skubiai, jūsų paprašę kurį laiką palaukti persirengimo kabinoje.

Valome vaikiškus žaislus

Ypatinga „Joglės“ paslauga – žaislų valymas. Juk vaikų  mėgstamiausi  dirbtiniai meškučiai, kiškučiai ar lėlytės  dažniausiai ir būna murziniausi. Kailis ar medžiaga kaupia dulkes, sugeria dėmes, privilioja kandis, o mūsų mažieji juos bučiuoja, guldosi eidami miegoti, ima kartu į keliones.  Be abejo, tai nehigieniška ir netgi gali būti pavojinga sveikatai.  Ant žaislų nėra nuorodų apie jų valymą, todėl geriausia tai patikėti specialistams. Mes žaislą pirmiausia išardome, nes atskiras detales valome naudodami skirtingas technologijas. Be to, neretas žaislas turi verkiantį, kniaukiantį ar riaumojantį mechanizmą. Valant skudurines Onutes, talkina siuvėjos: seną vatą, kurios prikimšta lėlė, mes pakeičiame nauja. Jei lėlė turi plastiko veidelį, jį, kaip ir plaukus, valome atskirai. Didžiuliai žaislai siuvami iš ekologiškai švaraus perkelio – tai sveika vaikui, tačiau valant perkelis „leidžia“ spalvas. Neturint reikiamų žinių ir namų sąlygomis tokį žaislą išvalyti tikrai sudėtinga.
„Joglėje“ žaislai  valomi sausuoju būdu, o jei įmanoma – garais ar specialiais siurbliais.

Skalbiame, lyginame

Siekdama kuo aukštesnės kokybės, „Joglė“ kiekvieno kliento skalbinius skalbia atskirai nuo kitų, nedidelėse skalbimo mašinose, naudodama dermatologų patikrintus miltelius, nekenkiančius net kūdikiams. Tokiuose milteliuose nėra kvapiųjų ir dažomųjų medžiagų, sveikatai pavojingų cheminių priedų. Taip išskalbti skalbiniai neturi pašalinių kvapų.  Skalbiniai turi kvepėti švara, o ne milteliais – tokia „Joglės“ darbuotojų nuostata.  Jei jūs ypač vertinate kokybę, rūpinatės higiena ir sveikata  —  patikėkite mums savo skalbinius – lovos patalynę, rankšluosčius, apatinį trikotažą, staltieses ir kt. Galite būti tikri, kad mūsų naudojami skalbikliai nekenkia audiniams,  neskatina susidėvėjimo, nesukelia alergijos.
„Joglėje“  lovos  skalbiniai dar ir minkštinami. Patalynės standinimas – jau atgyvenęs dalykas, nes  skalbiniai turi  kvėpuoti, būti purūs, minkšti ir gaivūs. Tokie jie lieka ir po lyginimo, nes lyginami garais. Švarius drabužius mes  lyginame profesionaliais įrenginiais, kiekvieną detalę, siūlę palydėdami  lygintuvu. Vis dėlto staltiesės ir servetėlės turi būti  lengvai pastandinamos.

Valome pūkus ir plunksnas

Jei  jūs ir jūsų šeimos nariai mėgstate miegoti šiltuose pūkiniuose pataluose, būtina pasirūpinti jų švara ir higiena. Natūraliuose ekologiškuose gaminiuose neleiskite veistis kandims ir erkutėms. Juk lovos patalynė sudaro puikias sąlygas joms daugintis —  čia visada šilta, drėgna, gausu prakaito, seilių, kraujo lašelių ir kitokių organinės kilmės medžiagų, kuriomis erkutės maitinasi. Užklupus odos uždegimams, alergijoms ar tiesiog persirgus gripu patalynę išvalyti privalu. „Joglėje“ kiekviena pagalvė, netgi to paties kliento, valoma atskirai. Pagalvių turinys dezinfekuojamas, karščiu naikinama patogeninė flora, atskiriamos lūžusios plunksnos, išpurenamos sveikos. Švarūs pūkai perpilami į naujus, malonių spalvų ir pasirinkto dydžio impilus. Vietoje vienos didelės supliuškusios pagalvės turėsite dvi ir daugiau. Jei pagalvių nestokojate, mes pasiūlysime jas paversti antklodėmis.
Ilsėtis „Joglėje“ išvalytuose ir atnaujintuose pataluose ramu, patogu ir jauku. Pasirūpinkite savo šeimos komfortu, o svarbiausia – sveikata.

Valome kilimus

Gerai išvalyti kilimą ar kiliminę dangą namų sąlygomis beveik neįmanoma, tad mes pasirengę jums padėti. Kilimai labai sugeria įvairius kvapus: cigarečių dūmų, naminių gyvūnų, gaminamo maisto. Prastai prižiūrimuose, nevalomuose kilimuose gali veistis kandys, kiliminiai vabalėliai.
„Joglėje“  ir sintetiniai, ir natūralaus pluošto kilimai bei dangos valomi naudojant naują italų įrangą ir technologijas. Pirmiausia jie išpurtomi. Taip pašalinami smulkiausi trupinėliai, smėlis, statybos medžiagos, spygliai, stiklo šukelės, kurių neįveikia dulkių siurblys. Paskui trupiniai ir dulkelės automatiškai nusiurbiami, o dėmelės paveikiamos aukštos kokybės, alergijos nesukeliančiais valikliais. Kilimas tampa vėl purus, atsinaujina, spalvos paryškėja kaip anksčiau. Tuomet jį džioviname natūraliu, o ne pramoniniu būdu, kad nesusitrauktų, nesiriestų, neįgautų specifinio kvapo.
Rūpindamiesi klientų patogumu, „Joglės“ darbuotojai  gali patys nuvykti ir paimti kilimą iš namų ar įstaigos, o išvalytą – pristatyti  atgal.

Taisome drabužius

Viena populiariausių ir reikalingiausių paslaugų „Joglėje“ – smulkus drabužių taisymas. Apžiūrėdami atneštą valyti drabužį, neretai pastebime, kad jį reikia ir sutvarkyti. Mes galime pakeisti užtrauktuką, pamušalą, gražiai susiūti įplyšimus, sagas, pastandinimą, sutvarkyti skeltuką, palenkti apačią ar rankoves. Džinsus  palenksime firmine siūle. Jei klientui reikia drabužį pailginti, mes jį atlenksime, pasiūsime palankus, ir išvalius lenkimo žymių nesimatys. „Joglės“ darbuotojos drabužį gali šiek tiek padidinti.
Vaikiškus rūbus sutvarkysime išradingiau, žaismingiau – prisiūsime aplikaciją ar dekoratyvinį lopą, kelnes skoningai pailginsime, ir mažylis džiaugsis drabužiu lyg nauju.
Šios paslaugos yra labai populiarios, nes padeda taupyti laiką: nereikia ieškoti siuvėjų, palikti drabužio kelioms dienoms. Mes rūbus sutaisome labai kokybiškai, o esant reikalui – skubiai.

Visomis vaivorykštės spalvomis dažome drabužius iš natūralaus pluošto

Jei ilgai dėvėtas patogus drabužis išbluko, bet atsisakyti jo nenorite, tik trokštate jį atnaujinti, padaryti madingesnį, išraiškingesnį  – „Joglėje“ jį galima tiesiog perdažyti, prieš tai išsiaiškinus audinio sudėtį. Dažyti galime medvilninį, vilnonį, viskozinį ar lininį rūbą, kurio sudėtyje yra nedaugiau nei 30 procentų sintetikos. Mūsų spalvų paletėje – visos vaivorykštės spalvos. Tik atminkite: galutinė dažomo drabužio spalva priklauso nuo originalo spalvos. Reikia žinoti spalvų maišymo taisykles, tad  mes mielai patarsime, kurią pasirinkti. Čia dažomi didesni daiktai: džinsai, paklodės, rankšluosčiai, ir smulkesni: marškinėliai, palaidinės, trikotažiniai gaminiai. Ypač populiaru perdažyti džinsus, velvetines kelnes ir švarkus, sijonus.
Ateikite į „Joglę“ nešini pabodusiu rūbu ir pasiimsite švarų, naujos spalvos, neatpažįstamai  pasikeitusį.

Odinių ir kailinių gaminių valymas

„Joglė“ – švaros centras, turintis odų ir kailių valymo laboratoriją ir tarpininkaujantis teikiant šių gaminių valymo paslaugą. Dėmės pašalinamos pagal naujausius mokslo pasiekimus. Kad brangi striukė ar kailiniai ilgiau tarnautų, kartą per sezoną reikia atgaivinti odos spalvą ir kailio purumą. Tai atliekama puoselėjančiomis priemonėmis, papildomai įriebalinant, impregnuojant, taikant modernias kailio ir verstos odos šukavimo technologijas.
Pirmiausia drabužiai surūšiuojami pagal odos tipą ir spalvas ir sudedami į specialią valymo mašiną. Valant naudojamas atšaldytas perchloretileno tirpalas. Proceso pabaigoje, gaminius džiovinant žemoje temperatūroje, perchloritenas išgaruoja, o drabužiai lieka sausi. Valant odą ir kailį, naudojamos specialios priemonės: riebalai, blizgikliai, silikonas ir kitos, dėl kurių odinio gaminio kokybė labai pagerėja.
Patariame kailinių ir odinių drabužių valymo neatidėlioti, kad nešvarumai neįsigertų.